System zarządzania treścią

… to nowoczesny system do zarządzania zawartością strony internetowej. Wszystkie wykonywane przez nas strony i portale zawierają Panel Administratora WiCMS pozwalający w pełni zarządzać stroną WWW. Oto niektóre korzyści płynące z systemu WiCMS:

Bezpłatna edycja i rozbudowa

Bezpłatna edycja i rozbudowa strony WWW

Dostęp do panelu administratora Twojej strony internetowej jest całkowicie bezpłatny. W każdej chwili z dowolnego miejsca na świecie przez przeglądarkę możesz zalogować się i swobodnie zmieniać zawartość witryny.

łatwe zarządzanie treścią

Łatwe i wygodne zarządzanie treścią

Panel Administratora został przygotowany z myślą o osobach odpowiedzialnych za aktualizacje strony, które nie posiadają wiedzy informatycznej. Łatwy i intuicyjny interfejs z pewnością przypadnie Tobie do gustu.

Nielimtiowana ilość podstron

Nielimitowana ilość podstron, wpisów, galerii...

Strona internetowa wykonana przez WEBimpuls będzie rozwijać się razem z Twoją firmą. W systemie WiCMS możesz dodawać kolejne podstrony, zakładki, wpisy i galerie. Nie ma żadnych ograniczeń ani żadnych dodatkowych kosztów.

Najnowsza technologia PHP

Wykonany w najnowszej technologii

System zarządzania treścią WiCMS jest ciągle aktualizowany i dostosowany do najnowszych serwerów z PHP w wersji 7.2 i nowsze. Front wykonany jest zgodnie z najlepszymi praktykami tworzenia stron WWW.

Bezpieczny i odporny na wirusy

Bezpieczny i odporny na wirusy

Najnowsza technologia oraz wysokie standardy rzemiosła jakim jest programowanie aplikacji internetowych zapewniają wysokie bezpieczeństwo w systemie WiCMS. Nie musisz się martwić o popularne wirusy i ataki na strony internetowe.

Moduła i skalowalna budowa

Modułowa i skalowalna budowa

System WiCMS wykorzystuje najnowsze wersje frameworków MVC dzięki czemu jest modułowy i skalowany. W każdej chwili można oprogramować do Twojej strony dowolne moduły na indywidualne zamówienie, z dowolną funkcjonalnością.


Moduły systemu

Poniżej możesz sprawdzić jakie moduły znajdziesz w naszym autorskim systemie zarządzania treścią WiCMS:

Moduł Strony

Twój podstawowy moduł do tworzenia stron i podstron. W tym miejscu możesz zarządzać wszystkimi stronami, ich grupami oraz zarządzać swoją stroną główną.

Moduł Aktualności

W module aktualności wprowadzasz swoje aktualności, możesz podzielić je na kategorie, które pozwolą Ci na samodzielne tworzenie takich działów jak promocje, nowinki i więcej.

Moduł Blog

Nowoczesna strona to strona aktywna, nawiąż kontakt z użytkownikami Twojej strony prowadząc w prosty sposób bloga z obsługą kategorii, tagów oraz komentarzy.

Moduł FAQ

Standardowe pytania i odpowiedzi w niestandardowej formie. Dzięki systemowi WiCMS w łatwy sposób zbudujesz swój dział FAQ i bez problemu w razie potrzeby dodasz i wyedytujesz pytania i odpowiedzi.

Moduł Kontakt

Każda strona potrzebuje działu kontakt w którym udostępnia się możliwości kontaktu. W naszym systemie bez problemu przygotujesz formularz kontaktowy i treści do swojego działu kontakt.

Moduł Media

W wygodny sposób zarządzaj swoimi zdjęciami, filmami oraz dokumentami, dzieląc je na katalogi, dostępne potem w każdym miejscu na stronie. Nawigacja po module ułatwi Ci odnalezienie Twojego pliku w łatwy sposób

Moduł Administratorzy

W tym miejscu możesz zarządzać administratorami strony, zmień swoje hasło, dodaj kolejnego administratora i nadaj mu uprawnienia do wybranych modułów. W łatwy sposób możesz zarządzać całym zespołem odpowiedzialnym za Twoją stronę

Moduł Konfiguracja

W tym miejscu znajdziesz dostęp do zaawansowanej konfiguracji Twojej strony. Możesz tutaj zarządzać wszystkimi ustawieniami wiec jeżeli nie jesteś pewien co powinno się tam znaleźć zapytaj nas!

Moduł Użytkownicy

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat użytkowników Twojej strony, logi oraz możesz sprawdzić zdefiniowane przez nas zainteresowania.

Moduł SEO

W module SEO znajdziesz informacje o meta tagach i open graph z całej strony, nasz system podpowie Ci, które meta tagi powinineś zmienić.

Moduł Zarządzanie Bannerami

Zarządzaj slajdami w twoim głównym banerze. Poza zwykłym obrazkiem, możesz bez problemu umieścić na nim swoje treści. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybciej możesz wprowadzać zmiany jednego z głównych elementów strony

Moduł Bloki

Moduł bloki pozwala na tworzenie i edycję bloków zawartości, które mogą zostać umieszczone w szablonie. Mogą znajdować się tam dodatkowe informacje kontaktowe np.: w pasku u góry strony lub dane kontaktowe w stopce.

Moduł Komentarze

Możesz w tym miejscu sprawdzić komentarze umieszczone w aktualnościach oraz Twoim blogu. Moduł ten pozwala na łatwą moderację komentarzy zamieszczonych przez użytkowników strony.

Moduł Nawigacja

W tym miejscu możesz zarządzać nawigacją na swojej stronie, nasz system pozwala na utworzenie nieograniczonej ilości nawigacji. Każdy element może mieć nieograniczoną ilość pod elementów

Moduł Moje Linki

Jeżeli chcesz utworzyć skrócone wersje swoich linków skorzystaj ze skracacza linków w tym module. Skrócone linki możesz zamieścić w różnych miejscach na internecie oraz sprawdzić ilość kliknięcia w dany link.

Moduł Reklamy

Moduł ten pozwala na tworzenie bloków reklamowych, dzięki czemu na Twojej stronie mogą pojawić się reklamy z różnych źródeł.

Moduł Mapa Strony

Moduł ten pozwala na wygenerowanie mapy strony (sitemap), dzięki temu modułowi łatwo wygenerujesz mapę strony ze wszystkimi elementami i nie będziesz się musiał martwić, że coś pominąłeś.

Moduł Google Analytics

Moduł Google Analytics pozwoli Ci bez opuszczenia systemu na sprawdzenie statystyk Google Analytics. Moduł wymaga wcześniejszego skonfigurowania połączenia z GA aby wyświetlić raport.

Moduł Backup

Backup pozwoli Ci na utworzenie kopii zapasowej bazy danych, pobranie jej na dysk lokalny, przywrócenie bazy danych do tej kopii i jej usunięcie w razie potrzeby.

API Rest

Sprawdź dokumentację do API Twojej strony, pomocne dla zaawansowanych użytkowników pragnących na przykład utworzyć samodzielnie aplikację wyświetlającą dane ze swojej strony.

Galeria Funkcjonalności

Zobacz niektóre funkcjonalności systemu WiCMS.
W galerii sprawdzisz jak wygląda część funkcji i modułów.

Google Analytics
Edycja Strony
Galeria
Galeria Pełny Ekran
Pulpit Główny
Pulpit Pełny Ekran
Kontakt
Seo Menedżer
Seo Menedżer Pełny ekran

Zaufali nam

Podaj swój numer telefonu

a oddzwonimy do ciebie w ciagu kilku godzin.

×
WEBimpuls SEO